سبز جلبکی

اعتراف به مرگ فتنه؛ اینبار از زبان کدیور

کدیوریک عضو حلقه لندن، آب پاکی را روی دست گروه های معارض با جمهوری اسلامی ریخت و گفت :

اپوزیسیون توان بسیج مردم برای اعتصاب یا تظاهرات را ندارد.


به گزارش کیهان، محسن کدیور ضمن یک سخنرانی در لندن و در جواب یکی از حضار که از امکانپذیری تظاهرات و اعتصاب و تحریم انتخابات سخن گفته بود، اظهار داشت:

ادامه مطلب ...

آقایان! نادیده گرفتن فتنه 88 ؛ نفی ولایت است


لبخند آقای لاریجانی به مدعیان اصلاحات ، به چه قیمت ؟!
« نفی اصلاح طلبان ؛ نفی واقعیت است . » ؛ این عنوان نشریات مدعی اصلاحات است که اخیراً همانند ایام فتنه 88 که آقای « علی لاریجانی » در گفتگوی خبری سیما انگشت اتهام را به سوی شورای نگهبان و وزارت کشور گرفت با استقبال رسانه های آن جریان مواجه شد ، ( 1 )

ایسنا به نقل آقای لاریجانی که در تمام نشریات جریان فتنه خبر اصلی شد آورده :
« رئیس مجلس ، با تأکید به اینکه هیچ دلیلی وجود ندارد که اصولگرایان وجود جریان اصلاح طلب را در انتخابات پیش رو نفی کرده و نادیده بگیرند گفت : نفی اصلاح طلبان نفی واقعیت است . علی لاریجانی در ادامه گفت : البته ممکن است برخی در جریان اصولگرا ، بگویند ما اصلاح طلبان را قبول نداریم که آن بحث دیگری است اما این جریان در واقعیت وجود دارد که البته نحوه حضورشان در صحنه انتخابات آینده بستگی به رفتارهایشان دارد.»

 

 

 

 

 

ادامه مطلب ...

جزئيات‌ جديد از نامه‌ ننگين سال 2003 دولت‎خاتمي به امريكا

 

قرارداد نگین خاتمی

نامه سال 2003 دولت خاتمي به دولت وقت امريكا، اولين بار در سال 85 از سوي رجانيوز افشا شد. بر اساس اين نامه دولت خاتمي پيشنهاد داده بود كه در ازاي خارج كردن نام ايران از كشورهاي "محور شرارت" كه جرج بوش رئيس‌جمهور وقت امريكا اين تقسيم‌بندي را ارائه كرده بود، جمهوري اسلامي متعهد خواهد شد كه كليه فعاليت‌هاي هسته‌اي خود را تعطيل كند و از حمايت گروه‌هاي مقاومت مانند حزب‌الله لبنان، حماس و جهاد اسلامي فلسطين دست بكشد.

ادامه مطلب ...

تنها، فتنه‌گران از شنیدن سخنان سردار جعفری وحشت دارند

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور با انتشار نامه‌ای خطاب به محمدرضا خاتمی، تأکید کردند که تنها فتنه‌گران از شنیدن سخنان سردار جعفری وحشت دارند.

به گزارش بی باک به نقل از فارس، جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران، شریف، علم و صنعت، امیرکبیر، امام صادق(ع)، علامه طباطبایی، شهید بهشتی، تربیت دبیر شهید رجایی، گیلان، باهنر کرمان، اراک، شهید چمران اهواز، اصفهان، خواجه نصیر، بوعلی همدان، منابع طبیعی گلستان، کردستان، آزاد جنوب و علوم وتحقیقات با انتشار نامه‌ای سرگشاده نسبت به نامه محمدرضا خاتمی خطاب به سردار جعفری واکنش نشان دادند.

ادامه مطلب ...