صهیونیسم و آخرالزمان

دانلود فیلم شکارچی شنبه

خلاصه فیلم :در یک بندرگاه اسرائیل، زنی یهودی که پس از مرگ همسرش، با یک مرد مسیحی ازدواج کرده است، کودک ۸-۷ساله خود را درپی اقدامات حقوقی و اصرارهای زیاد پدربزرگش برای مدت کوتاهی به وی می سپارد. پدربزرگ کودک که یکی از سران جریان فکری صهیونیسم است در جواب نگرانی های مادر، وعده می دهد که او یک ماه بیشتر اینجا نمی ماند و پس از آن، کودک با اراده خود هرکجا که خواست بماند.
فیلم «شکارچی شنبه» هفتمین ساخته «پرویز شیخ طادی» ماجرای استحاله فکری و ذهنی این کودک و حرکت از فطرت پاک انسانی تا تبدیل شدن به موجودی خشن و خطرناک و خونریز است.

 

 

 

ادامه مطلب ...

obelisco fire in Iran+Download

obelisco fire in Iran+Download Video


obelisco fire in Iran

obelisco fire in Iran

Read more....

ادامه مطلب ...

استاد پناهیان : ریشه فتنه‌های آخرالزمان در خانه علمای ناسالم

پناهیان: شهادتی که همراه با رسانه باشد، خون رساناست

ریشه فتنه‌های آخرالزمان در خانه علمای ناسالم
http://snn.ir/pic/13900516151_201145136e.jpg

حجت الاسلام پناهیان ۲۰ مردادماه در جمع دانشجویان شرکت کننده در طرح ضیافت تکمیلی در دانشگاه فردوسی مشهد، با استناد به روایات دینی، ریشه فتنه‌های آخرالزمان را در خانه‌های علمای ناسالم دینی دانست و گفت: باید قدرت تشخیص عالم سالم ...

 

 

ادامه مطلب ...

مهدویت عقیده ای جهان شمول

همگان می دانند که عقیده ی موعود آخر الزمان تنها یک عقیده شیعی نیست و در تمامی ادیان الهی و حتی در بعضی فرقه های بشری مثل بودائیسم و غیره نیز وجود دارد حتی براداران اهل سنت نیز به این موضوع اعتقاد دارند پس می توان نتیجه گرفت که مهدویت یک عقیده ی جهان شمول است، همچنین بررسی مسئله ی مدینه فاضله ای که مهدویت آنرا دنبال می کند و مقابله لیبرالیسم با آن.

 

ادامه مطلب ...

پیامدهای دولت عدل امام زمان

بررسی پیامد های دولت عدل امام زمان و اینکه با ظهور ایشان و برپای قیامشان شاهد چه جریاناتی خواهیم بود .

 

ادامه مطلب ...