دانلود كتاب پارسيان و من اثر ارمان ارين

بستن


پارسیان و من (جلد سوم - رستاخیز فرا میرسد)

نام نویسنده : آرمان آرین
آرمان آرین زاده‌ی ۱۳۶۰ است. .

آرمان آرین با خلق اثر سه گانه «پارسیان و من» به دنیای فانتزی معرفی شد . پارسیان و من نام رمانی است در سه جلد که بیان کننده افسانه و اسطوره و تاریخ ایران است جلد نخست این کتاب با نام پارسیان و من : کاخ اژدها . بیان کننده داستان آژی دهاک ماردوش ( ضحاک ) است . جلد دوم با نام پارسیان و من : راز کوه پرنده بیان کننده پهلوانی های رستم و شرح هفت خوان او در قالب رمانی جذاب است و قسمت سوم هم با نام پارسیان و من : رستاخیز فرا می‌رسد بیان کننده داستان کوروش بزرگ است . آرین برای نوشتن این سه گانه از شاهنامه فردوسی و متون کهن ایرانی الهام گرفته است .
جوایز:
نام «آرمان آرین» در لیست بهترین کتاب‌های بنیاد «هانس کریستین اندرسن» مرقوم شده است.
برنده جایزه بیست و دومین دوره کتاب سال
لوح تقدیر از جشنواره مهرگان ادب
برنده جایزه پنجمین دوره کتاب سال شهید غنی پور


آرمان آرین به تازگی نگارش رمان «کابوس باغ سیاه» را هم تمام کرده‌است. این کتاب که در مرحله بازنویسی نهایی بوده و از سوی نشر ایران‌بان منتشر خواهد شد.

 

آرمان آرین همچنین دبیری مجموعه‌ای ۲۷ جلدی (نشر افق) درباره بزرگان ایرانی را برعهده دارد. این مجموعه از زرتشت آغاز می‌شود و تا آغاز سلسله قاجار ادامه دارد. هم اکنون سه جلد این مجموعه با عناوین "زرتشت" نوشته آرمان آرین، "اردشیر بابکان" به قلم کتایون تجلی و "فارابی" نوشته کامیار نعمت‌اللهی آماده انتشار است. "شوتروک ناخونته"، "داریوش"، "خشایار"، "مهرداد اشکانی" و... عناوین دیگر جلدهای این مجموعه‌است

 

» نوع فایل های کتاب:PDF

1- کاخ اژدها

دانلود

2- راز کوه پرنده

دانلود

3-رستاخیز فرا می رسد

دانلود

 

منبع و پسورد :www.98ia.com

این ها را هم اگر دوست داشتی نگاه کن !!!!