دانلود تفسیر المیزان برای موبایل

بستن


 

 

دانلود تفسیر المیزان برای موبایل

دانلود تفسیر المیزان نسخه ۲ رایگان ( جاوا – برای موبایل) : دانلود نرم افزار قرآنی موبایل :  یکی از ویژگی‌های مهمی ‌که باعث برتری کتاب تفسیرالمیزان بر دیگر کتب تفسیری شده است، شیوه و سیره تفسیری علامه طباطبایی در سرتاسر این کتاب ارزشمند است که از آن به تفسیر قرآن به قرآن یاد می‌شود و در نوع خود، کم‌نظیر یا حتی به تعبیر برخی بی‌نظیر است. شیوه‌ای که علامه در تفسیر شریف المیزان از آن بهره گرفته، شیوه تفسیر قرآن به قرآن است یا همان تفسیر آیات به آیات. بدین معنا که قرآن را با خود قرآن تفسیر می‌کند. این شیوه هر چند میان مفسران چنان که گفته شد، کم‌نظیر یا بی‌نظیر است .
تفاوتهای نسخه ۲ المیزان نسبت به نسخه ۱ :
۱٫ قسمت جستجو : در نسخه ۲ قسمت جستجو خیلی بهبود پیدا کرده و شما راحت می تونید کلمه خودتون رو خیلی سریع پیدا کنید ، در حالی که در نسخه ۱ اینطور نبود و جستجوی خیلی ضعیفی داشت ( در ضمن قسمت جستجو در نسخه ۲ بصورت فهرستی از کلمات هستش که در عکسهایی که پایین گذاشتم می تونید ببینید )
۲٫ نسخه ۲ برای گوشیهای تاچ اسکرین ( گوشیهای صفحه لمسی ) گزینه مناسبی هست و برای این کار گزینه های خاصی قرار داده شده .
۳٫ در نسخه ۲ تمامی متن قرآن رو اعراب گذاری ( نشانه گذاری ) کردیم . مثلا در نسخه ۱ متن اینطور بود :بسم الله الرحمن الرحیمکه در نسخه ۲ به این شکل اون رو ویرایش کردیم : بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ
۴٫ در نسخه ۲ می تونید برای بالا و پایین رفتن در متن از کلیدهای صفحه کلید گوشی استفاده کنید ( مثلا عدد ۲ برای بالا رفتن در متن ، عدد ۸ برای پایین رفتن و … )
۵٫ همونطور که دوستان می دونن در نسخه ۱ تفسیر به ۲ قسمت تبدیل شده بود ، قسمت اول ۱۰ جلد اول و قسمت دوم ۱۰ جلد دوم تفسیر المیزان که برای بعضی از دوستان ناخوشایند بود ولی در نسخه ۲ کل ۲۰ جلد این تفسیر در یک فایل قرار دارد .
۶٫ یک امکان جالب که به این نسخه اضافه شده ، اینه که می تونید مقداری از متن رو بصورت SMS به دوستان خود ارسال کنید . به این شکل که در متنی که هستید ، اگر کلید شمار ۳ رو بزنید ، می تونید مقداری از متن و یا کل متن در حال نمایش رو بصورت SMS یا E-mail ارسال کنید .
۷٫ یکی از امکانات دیگه اینه که وقتی در متن باشید ، و کلید ۱ رو یکبار بزنید ، خود به خود و بصورت خط به خط نرم افزار متن رو برای شما نشون میده ( یعنی کم کم و بصورت اتوماتیک و بدون فشار دادن کلیدی ، متن به پایین انتقال پیدا می کنه )