روح الله داداشی به قتل رسید+تصاویر قاتلین+مراسم تشیع پیکر داداشی

بستن


روح الله داداشی به قتل رسید+تصاویر قاتلین+مراسم تشیع پیکر داداشی


به همراه

دانلود کلیپ نحوه ی به قتل رسیدن روح الله داداشی
ادامه مطلب........

 

 

 

حاشیه‌های مراسم تشییع پیکر داداشی + تصاویر

مراسم تشييع پيكر روح‌الله داداشي قهرمان ايران و جهان لحظاتي قبل با حضور هزاران نفر از ورزش‌دوستان البرزي و مسئولان عالي‌رتبه اين استان برگزار شد.

به گزارش بی باک، پيكر مرحوم داداشي صبح امروز از بهشت سكينه به منزل اين قهرمان ملي منتقل و پس از آن بر دوش مردم استان البرز به سمت امامزاده محمد كرج تشييع شد.
ازدحام جمعيت به اندازه‌اي بود كه خبرنگاران حاضران را هزاران نفر توصيف كردند اين جمعيت باعث ترافيك سنگين خودروها در منطقه حصارك كرج و خيابان‌هاي شهيد ايراني و مالك اشتر شده است.

همچنين سرهنگ ناصر اصلاني فرمانده نيروي انتظامي شهرستان كرج و مهدي ايران‌نژاد فرماندار اين شهرستان شخصا در مراسم تشييع پيكر روح‌الله داداشي حضور داشتند.

* مردم با خودروهاي تزئين شده با گل روح‌الله را بدرقه كردند
تعدادي از دوستان و نزديكان مرحوم روح‌الله داداشي قهرمان ملي كشورمان به صورت نمادين با خودروهاي تزئين شده با گل در مراسم بدرقه اين مرحوم حاضر شده و با اين كار اعلام كردند كه ياد و خاطره وي هيچ‌گاه از ذهن‌ها پاك نخواهد شد.
همچنين در دستان حاضران پلاكاردهايي قرار داشت كه حاوي عكس روح‌الله داداشي و نوشته‌هايي با مضاميني چون پهلوان هرگز نمي‌ميرند، قهرمان ايران خدا نگهدار تو، داداشي براي ما زنده است بود.

*خطر از بیخ گوش جمعیت گذشت
ازدحام جمعیت و بی نظمی های موجود در مراسم تشییع پیکر مرحوم روح الله داداشی سبب واژگون شدن داربست مقابل امامزاده محمد کرج شد.
خوشبختانه در این حادثه هیچ کدام از شرکت کنندکان در مراسم آسیب جدی ندیدند.

* انفجار احساسات مردمي پس از اعلام خبر دستگيري قاتلان داداشي
از نكات قابل توجه مراسم تشييع پيكر روح‌الله داداشي اين بود كه هنگاميكه پيكر اين ورزشكار بر دوش مردم به سمت امامزاده محمد در حركت بود خبر دستگيري قاتلان اعلام شد مردم اين خبر را به يكديگر اطلاع داده و زمانيكه سرهنگ ناصر اصلاني فرمانده نيروي انتظامي كرج در ميان جمع حاضر شد از وي تقدير كردند.

هم‌اكنون پيكر مرحوم روح‌الله داداشي قهرمان ايران و جهان در امامزاده محمد كرج آرامگاه ابدي وي قرار داشته و مراسم تدفين در حال انجام است.


تصاویری‌دلخراش ازجسدخونین ‌داداشی


تصویر: قاتلین روح الله داداشی
دانلود کلیپ نحوه ی به قتل رسیدن روح الله داداشی