جدیدترین دستاوردهای ایران

هراس فرماندهان آمریکا و انگلیس از جنگ تصادفی با ایران + فیلم

دلیل اصلی نگرانی کاخ سفید حملات ایذایی خسته‌کننده سپاه پاسداران علیه کشتی‌های جنگی آمریکا است که بخش اعظمی از آن طی سال‌های اخیر در رسانه‌ها منعکس شده است و در برخی موارد تشدید بحران را به دنبال داشته و تقریباً به تبادل آتش ...

ادامه مطلب ...

سردار حاجي زاده: اسرائيل را از دامغان مي زنيم

فرمانده نيروي هوافضاي سپاه با اعلام اين که برد موشک هاي ايران ۲ هزار کيلومتر است، گفت: اهداف آمريکايي در منطقه و اسرائيل تحت سيطره موشک هاي ايران است. سردار اميرعلي حاجي زاده با بيان اين که فاصله اسرائيل با ايران بيش از هزار و ۲۰۰ کيلومتر است که مي توانيم آن را از سمت دامغان و سمنان مورد اصابت موشک هايمان قرار دهيم، گفت: آمريکا نيز زحمت ما را کم کرده است زيرا پايگاه هايش از ۱۲۰ کيلومتر تا ۷۰۰ کيلومتر در اطراف ايران وجود دارد و با همين موشک ها مي توان همه اهداف آمريکايي در منطقه را مورد اصابت قرار داد. حاجي زاده در ادامه در مورد تهديد اروپا نيز گفت: همان طور که گفته ام برد موشک هاي ما ۲ هزار کيلومتر است ضمن اين که بيشترين دشمن هاي فرامنطقه اي ما آمريکا و اسرائيل هستند و ما احساس تهديدي از ناحيه کشورهاي ديگر نمي کنيم بنابراين برد موشک هايمان را براساس اهداف آمريکايي در منطقه و اسرائيل طراحي کرده ايم.

سردار  حاجي زاده: اسرائيل را از دامغان مي زنيم

ماهواره ايراني فجر به زودي به فضا پرتاب مي‎شود

ماهواره ايراني فجر به زودي به فضا پرتاب مي‎شود

يکي از دست اندرکاران پروژه ماهواره رصد در رابطه با ماهواره فجر گفت: متولي طراحي و ساخت ماهواره فجر سازمان صنايع فضايي صا ايران است و به نظر مي رسد که ماهواره فجر هم اکنون در روند تست‎هاي نهايي پيش پرتاب قرار دارد که ان شاءا... اگر تست ها موفقيت آميز باشد ظرف ماه هاي آينده فجر به فضا پرتاب خواهد شد. وي اضافه کرد: در اين حوزه ما همه تصاويرمان را از ماهواره هاي خارجي مي گيريم و ماهواره هايي که وجود دارند ماهواره‎هايي هستند که متعلق به ما نيستند و مشکلات خاص خودشان را دارند.

ماهواره  ايراني فجر به زودي به فضا پرتاب مي‎‏شود / ماهواره فجر + عکس

موشک‌های ایرانی فریاد صهیونیست‌ها را بلند کرد

کیهان نوشت: اسراييل نخستين كشوري بود كه ترس خود را از مشاهده توانمندي خيره كننده موشكي ايران نشان داد. در حالي كه بيش از چند ساعت از شليك موشك هاي دوربرد ايران در رزمايش پيامبر اعظم 6 نمي گذشت و سپاه تنها بخش كوچكي از قابليت هاي خود را به نمايش گذاشته بود، ايگال پالمور سخنگوي وزارت خارجه رژيم صهيونيستي اعلام كرد اين رزمايش نشان دهنده آن است كه سخنان اسراييل درباره تهديدآميز بودن فعاليت هاي ايران درست بوده است!

اين موشک‌های  ایرانی فریاد صهیونیست‌ها را بلند کرددر حالي است كه ايران به صراحت اعلام كرده است برنامه موشكي خود را به عنوان پاسخي به تهديدهاي اسرائيل توسعه مي دهد و اين چيزي نيست كه آقاي پالمور تازه آن را كشف كرده باشد! ايران ديروز اعلام كرد فناوري موشكي خود را تا اندازه اي ارتقا داده كه بتواند از سمنان و دامغان (بخش هاي شرقي ايران) اسراييل را هدف قرار بدهد.

نكته جالب در اظهارات اخير اسراييلي ها اين است كه سعي كرده اند برنامه موشكي ايران را به عنوان تهديدي براي كل جهان نه تهديدي عليه اسرائيل مطرح كنند. اين در حالي است كه ايران ديروز به صراحت اعلام كرد با وجودي كه از توانمندي كافي برخوردار است، قصد ندارد برد موشك هاي خود را از 2000 كيلومتر فراتر ببرد چرا كه حتي برد 1200 كيلومتر هم براي هدف قرار دادن اسرائيل و پايگاه هاي آمريكا در منطقه كفايت مي كند.

محصولات نانو فناوري ايران در آستانه ورود به بازارهاي اروپا

محصولات نانو فناوري ايران در آستانه ورود به بازارهاي اروپا

مجموعه اي از محصولات و تجهيزات نانو فناوري توليد داخل در حال دريافت گواهي تضمين کيفيت اروپا با عنوان CE است که بدين ترتيب به زودي و براي نخستين بار شاهد ورود محصولات نانو فناوري ايران به بازارهاي اروپا خواهيم بود. دبير ستاد ويژه توسعه فناوري نانو با اعلام اين مطلب گفت: مذاکرات در اين زمينه با چند شرکت داراي نمايندگي CE اروپا انجام شده و مقدمات دريافت گواهي تضمين کيفيت اروپا در سال جاري براي محصولات پيشرفته نانويي توليد داخل از جمله تجهيزات آزمايشگاهي فراهم شده است. شرکت هاي مزبور از محصولات ايران استقبال کرده اند و اکنون اين محصولات در حال گذراندن فرآيند چند مرحله اي دريافت گواهي CE از جمله سنجش نهايي کيفيت و تست ها و آزمايش هاي مختلف هستند. دکتر سعيد سرکار تصريح کرد: با دريافت اين گواهي، دستاوردهاي پيشرفته ايران در عرصه نانو فناوري، علاوه بر بازارهاي منطقه به بازارهاي اروپا نيز صادر مي شود................................................

محصولات  نانو فناوري ايران در آستانه ورود به بازارهاي اروپا + عکس

ادامه مطلب ...